מי אני?

שמי שי צפיר. תודה שבחרתם לבקר באתר שלי. בפסקאות הבאות אנסה לספר לכם קצת עלי וקצת על מה אני עושה.

כמנחה, יועץ ומאמן עם קרוב ל-17 שנות ניסיון, אני מתמחה בפיתוח מערכות יחסים. זוגות נשואים מתוסכלים, פנויים שאינם מתחתנים, מנהלים שאינם מתקדמים בעבודה, שותפים לעסק המתכתשים זה עם זה. כולם מתמודדים עם קושי במערכות יחסים. בתחילת דרכי המקצועית, עבדתי בעיקר עם עסקים וארגונים. לאחר מספר שנים, החלטתי להתרחב ולהתמקצע גם בתחום הזוגי.

הקשיים ה"זוגיים" שחוויתי הביאו אותי ללמוד את הנושא ולפתח משחק להיכרויות הנקרא חיבורים, ששינה עבורי ועבור 60 אנשים נוספים את המציאות הזוגית. משנת 2005 התחלתי לעבוד עם פנויים באופן פרטני ולהעביר סדנאות לפנויים. משנת 2007 אני עוסק גם בייעוץ זוגי עם זוגות. עד היום סייעתי ביצירת 31 מערכות נישואים ועוד הרבה מאד מערכות יחסים זוגיות.

למרות המומחיות בייעוץ זוגי, אני עוסק במערכות יחסים מכל הסוגים. אני נהנה לגשת אל סיטואציות קיימות מנקודת מבט שונה שמאפשרת צמיחה – למשל בעבודה עם צוותים מקצועיים בנושא של ניהול קונפליקטים. בנוסף, אני מעניק ייעוץ והנחיה בתחומים מגוונים כגון שינוי קריירה, בניית הרצאות מקצועיות ועוד – כאשר החיבור שנרקם ביני לבין האדם שמולי מוביל למקומות מדויקים ונכונים.

אני נשוי באושר לנעה ואבא לבן ולנועם. אני מקפיד על תזונה בריאה, נהנה לנגן בגיטרה על הספה בבית ובעברי הייתי קפואריסט לא רע. יש לי תואר במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ולאורך השנים למדתי אימון ותחומים רבים הרלוונטיים לעבודתי כיועץ, מאמן ומנחה.

אשמח להכירכם – ולהיות שותף לתהליכים מרתקים ביחד אתכם.

שי

about1

שי הנחה קורס מנהלי מרכזים קהילתיים בתל-אביב ,הקורס עסק במיומנויות פיתוח וניהול פרויקטים.
שי צפיר העביר את הקורס באופן מעורר הערכה, יצר עניין בקרב כל המשתתפים ובאופן מקצועי הוביל את המנהלים ליצירת פרויקטים בקהילה. בהנחייתו שילב תחומי ידע רבים ובדרך ההנחיה נתן מקום לכל אחד מהמשתתפים. מנהלים ותיקים שהשתתפו בקורס פנו אלי והביעו את הערכתם המלאה.
שי שילב הנחיה, אימון והרצאת תכנים מקצועיים וזה עשה את ההבדל
אורנה כרמי, מפקחת בכירה , עיריית תל-אביב
לשי צפיר,
רציתי להודות לך בשם "אגוד השיננות הישראלי", על ההרצאה המרתקת שהעברת לנו במסגרת יום האשה. ההרצאה הועברה בקצב דינמי וקטעי הוידאו גרמו לצחוקים בקהל.
שמחתי גם לשמוע את הטיפים הקטנים שנתת לגבי ההתיחסות למטופלים שלנו
ואני יכולה להעיד ממקור ראשון שמיד ישמתי-וזה עובד!
אורלי שטרקמן, הנהלה, אגוד השיננות הישראלי
שי יקר
לקחת זוג דעתנים בפרק ב', שכבר חושבים שיודעים הכול, והצלחת ברגישות מדהימה,בעדינות ובנחישות לגרום לנו להפוך
החן הרב שלך,וההקשבה המדויקת שלך לכל מה שנאמר וגם למה שלא,פתחו בפנינו דלת לתקשורת מסוג אחר ולפריחה של התקווה הזוגית שלנו.חברבורותינו ולגלות הקשבה ומאמצים בקשר שלנו,כאלה שכמעט כבר התייאשנו מלמצוא.
תודה!
זוגיות פרק ב', לאחר עשר שנות נישואים

לקוחות מרוצים